הנהלת שותפות הרשקו פרקש ושות' רואי חשבון

הרשקו פרקש ושות' רואי חשבון

השותפות הוקמה בשנת 2000 ע"י שמחה פרקש וחיים הרשקו. בשנת 2003 הוקמה שותפות עם משרד Deloitte ברייטמן אלמגור זהר למתן שירותים במגזר ההתיישבותי. החל משנת 2009 קיים המשרד במתכונתו העצמאית – הרשקו פרקש ושות' רואי חשבון, ומתמחה במתן שירותי ראיית חשבון כוללים לקיבוצים, לתעשייה הקיבוצית, לחברות פרטיות ולעסקים קטנים.

מובילי הפירמה נמנים על השורה הראשונה של רואי החשבון בישראל, ומתמחים בשירותי המגזר הקיבוציים. מובילי הפירמה הינם פורצי דרך בכל הנוגע לחשבונאות קיבוצים, ליווי תהליכי שינוי והתחדשות במגזר, תכנוני מס ייחודיים ומתן שירותי חשבונאות וליווי עסקי רלוונטיים ומותאמים במיוחד לקיבוצים. עבודת החברה מתבססת על חדשנות ויצירתיות מחד, ומאידך שמירה על מקצועיות ללא פשרות בעזרת צוות עובדים רחב, יציב ונאמן של רואי חשבון מקצועיים בעלי יכולות רב תחומיות.

המשרד שם דגש על איתור וגיוס עובדים מצטיינים המגלים רצון ועניין לעסוק ולהתמקצע בתחומי הפעילות של המשרד, ומכשיר את עובדיו תקופת הכשרה ארוכה יחסית כך שרק עובד מיומן ומנוסה יוצא לביצוע עבודת שטח אצל הלקוח. יחד עם זאת, מתאפיין המשרד באווירה בלתי פורמלית המחייבת משמעת עצמית ואחריות אישית של כל עובד.

בתחום המגזר הקיבוצי בישראל קיימים מעט מאוד משרדים בעלי הכישורים, הניסיון והמוניטין כמו של הרשקו פרקש ושות', עובדה אשר הופכת את המשרד למוביל בתחומו, ואת לקוחותיו למרוצים ומסופקים מהסל הנרחב והמגוון של השירותים שהמשרד יודע להציע. נאמנות המשרד ללקוחותיו הינה ערך עליון יחד עם מחויבות ומעורבות מקיפה כלפיהם, והמשרד שם לו למטרה להעניק את אותו שירות, יחס ונאמנות הן ללקוחות ותיקים והן לחדשים.